Як вивести гроші з Etsy на Payoneer

Як перевести магазин на Etsy Payments та які переваги відкриваються для власників магазинів

Якщо ви працюєте на Etsy, то питання «чи можна використовувати Etsy Payments Ukraine» для вас актуальне вже не один рік.

Восени 2023 року платформа Etsy розширили перелік країн, які можуть використовувати Etsy Payments, ну і звичайно — Україна є у цьому списку. То ж управління фінансами вашого магазину тепер буде зручнішим.

Щоб розширити перелік країн та зробити зручнішим управління магазином для українців, Etsy уклали угоду з Payoneer. Сама по собі інтеграція Payoneer з Etsy дозволяє зробити процес платежів безпечним та простішим для отримання грошей у гривні.

В цій статті хочу поділитися деталями про Etsy Ukraine та Payoneer: що потрібно знати про Etsy Payments, чому цей метод краще ніж PayPal, як налаштувати новий метод виплат.

Немає акаунта Payoneer?

Реєструйтеся за моїм посиланням та отримуйте $25 від Payoneer на рахунок 👉

* щоб отримати бонус $25, вам необхідно перейти за моїм посиланням, успішно завершити реєстрацію та отримати на ваш рахунок Payoneer $1000 протягом року.

Etsy Payments: що це та чому це потрібно вашому бізнесу

Etsy Payments — внутрішня система для отримання оплати за товари на платформі Etsy. Реєстрація Etsy Payments відбувається під час відкриття вашого магазину.

Etsy Payments дозволяє покупцям вибрати зручний метод оплати під час замовлення товарів. Залежно від ринку, на якому вони перебувають, покупці тепер матимуть доступ до різних місцевих методів оплати.

Чому це гарна новина для українців

Згідно з дослідженнями та статистикою, можливість вибрати спосіб оплати впливає на кінцевий результат — чи придбає людина товар, чи ні.

За даними Etsy за 2022 рік, 75% транзакцій відбулося за допомогою різних способів оплати і тільки 25% — за допомогою PayPal. Це значить, що PayPal не є зручним методом оплати для великої кількості користувачів.

Etsy Payments Ukraine надає покупцям по всьому світу більше можливостей, що робить ваш бізнес на Etsy в Україні більш привабливим для них.

Читайте також: Як підключити та виводити гроші з eBay на Payoneer

Як Etsy Payments може допомогти вашому магазину

Знову ж таки, згідно зі статистикою платформи Etsy, перехід на Etsy Payments збільшує кількість продажів на 7%. Звичайно, це середні дані та ніхто вам не гарантує, що при переході на Etsy Payments ви отримаєте такий же ріст продажів. Це варто мати на увазі.

Звичайно, це не всі переваги переходу на Etsy Payments, ось ще кілька з них, про які я знаю та хочу поділитися з вами:

  • ви зможете отримувати спонсоровані купони Etsy;
  • ваш бізнес може бути представлений у промо-акціях Etsy по всьому світу, а значить теоретично ваші продажі будуть рости;
  • замовлення захищені Etsy Purchase Protection (якщо покупець не отримав своє замовлення або отримує у пошкодженому стані, Etsy повертає йому кошти за замовлення, а вам — зберігає заробіток);
  • ви зможете отримати професійну та швидку підтримку від Etsy стосовно ваших транзакцій.

То ж, якщо ви вже працюєте на Etsy, рекомендую переходити на Etsy Payments; якщо ви тільки плануєте відкрити магазин на Etsy — одразу враховуйте рекомендації з цієї статті, щоб збільшити кількість продажів по всьому світу.

Etsy-Payoneer: як вони працюють разом

Саме завдяки Payoneer тепер ви можете використовувати Etsy Payments.

Після того, як ви зареєструєтесь у системі Etsy Payments, вам запропонують зареєструвати обліковий запис у Payoneer, або підключити чинний обліковий запис Payoneer. 

Після реєстрації Etsy зазвичай щотижня в понеділок автоматично перераховує доступні кошти з вашого продажу на ваш рахунок Payoneer, і ви зможете зняти ці кошти у бажаній валюті.

Бонус $25 за реєстрацію акаунта Payoneer

Реєструйтеся за моїм посиланням та отримуйте $25 на ваш рахунок 👉

Комісії на вивід грошей Etsy Payments Ukraine та Payoneer

Платформа Etsy пропонує конкурентоспроможні тарифи для проведення операцій з Etsy Payments. 

В цілому, якщо врахувати весь шлях заробітку та виводу грошей Etsy Payments > Payoneer >  карта українського банку, вас чекають наступні комісії:

Etsy в Україні: тип комісіїРозмір комісії
Комісія маркетплейсу Etsy6.5% від суми операції
Комісія PayoneerВід 3% до 6.5% + збір у розмірі 0.30$
Вивід грошей на картку українського банку2% від транзакції

* Etsy для українців: комісії за вивід грошей

Варто зазначити, що витрати для власників магазинів варіюються залежно від місця розташування магазину. Якщо вас цікавлять деталі про комісії на Etsy, ви можете переглянути цю сторінку.

Після виводу грошей з Etsy на Payoneer, вам можуть бути корисні наступні мої інструкції:

Payoneer-ФОП: як вивести кошти та сплатити податки

Вивід грошей з Payoneer на Monobank

Вивід грошей з Payoneer на ПриватБанк

Як перейти на Etsy Payments в Україні в 2024

Щоб налаштувати Etsy Payments, перейдіть у менеджері магазину > Фінанси > Налаштування платежів. 

Якщо вам доступне використання Etsy Payments, Etsy запропонує розпочати реєстрацію. 

Як тільки ви зареєструєтеся у Etsy Payments, він замінить PayPal і стане вашим методом оплати за замовчуванням.

Чому краще перейти на Etsy Payments Ukraine зараз

У 2024 році Etsy Payments стане обовʼязковим для власників магазинів на Etsy. То ж рекомендую зареєструватися та перейти на нього до того раніше. 

По-перше, ви будете готові до анонсованих змін, по-друге — теоретично ваші продажі виростуть після переходу на Etsy Payments.

Читайте також: Як вивести гроші з Amazon на Payoneer

Що робити, якщо виникли складнощі з підключенням Payoneer до Etsy?

Якщо ви хочете підключити обліковий запис Payoneer до Etsy і у вас виникли питання або складнощі, ви можете зв’язатися з підтримкою Payoneer, і я впевнений — вам допоможуть підключити Пайонір до Етсі.

У випадку, якщо ви не знаєте, як зв’язатися з підтримкою Payoneer, можете скористатися моєю інструкцією, щоб заощадити ваш час.

Моя думка: чи треба переходити на виплати Etsy-Payoneer

Я вважаю, що перехід на Etsy-Payoneer — це гарна можливість заздалегідь адаптуватися до змін Etsy та отримати додаткові переваги для вашого магазину, які я описав вище у цій статті.

То ж рекомендую вивчити це питання та перейти на Etsy Payments.

Читайте також: Як замовити картку Payoneer

Отримайте бонус $25
за реєстрацію Payoneer

* щоб отримати бонус $25, вам необхідно перейти за моїм посиланням, успішно завершити реєстрацію та отримати на ваш рахунок Payoneer $1000 протягом року.

Питання-відповіді про Etsy Ukraine на Payoneer

Для реєстрації на Etsy Payments, зайдіть у ваш обліковий запис Etsy, перейдіть у вкладку «Shop Manager», оберіть «Finances», та у розділі «Payment settings» оберіть «Enrol in Etsy Payments».

Метод Payoneer-Etsy доступний у ряді країн, зокрема, в Україні, Таїланді, Японії, Чилі, Аргентині та Перу.

Etsy Payments надає зручність для вибору методу оплати покупцями, а також збільшує ваші можливості продажів. Додаткові переваги — доступ до купонів та підтримки Etsy Purchase Protection.

Після реєстрації на Etsy Payments, доступні кошти з продажів будуть тижнево перераховуватися на ваш рахунок Payoneer, де ви зможете знімати їх у бажаній валюті.

Оплати Etsy Payments варіюються залежно від розташування магазину. Рекомендую переглянути статтю про оплати Etsy Payments та сторінку з інформацією про оплату Payoneer.

Реєструйтеся за партнерським посиланням та отримайте бонус $25

* для успішної реєстрації необхідно пройти верифікацію вашої особистості

Навігація по сторінці:
error: Content is protected !!

Веб-сайт використовує Cookie-файли для покращення взаємодії з користувачем.