Як відправити гроші через Wise

Покроковий план дій для відправлення коштів через Wise

Перше, що вам треба для повноцінного користування сервісом — зареєструвати акаунт Wise Україна та пройти верифікацію особистості. Далі — ви можете швидко та безпечно отримувати та переказувати гроші.

В цій статті розкажу, як відправляти гроші іншим користувачам Wise — крок за кроком.

Немає акаунта Wise?

Реєструйтеся та конвертуйте валюту за найкращим курсом

Як відправити гроші з Wise іншим користувачам

Загалом, відправляти гроші через Wise просто, як через Payoneer Україна чи PayPal. То ж давайте розбиратися, як відправити гроші.

Одразу скажу, що відправка грошей з Wise з веб-версії сервісу або з мобільного додатку — практично не відрізняється. Далі я покажу як переказати кошти через веб-версію.

Послідовність дій наступна:

1. Увійдіть в ваш акаунт Wise та натисніть «Send».

2. Виберіть рахунок, з якого ви хочете відправити гроші. Якщо у вас на рахунку немає грошей, вам треба спочатку поповнити рахунок Wise.

Також можна вказати звідки переказати кошти (якщо на вашому акаунті немає коштів — з картки Monobank або іншого банку). Цей варіант і покажу далі.

Відправлення грошей через Wise. Крок 1

3. Виберіть тип переказу (валюта відправки та валюта отримання).

Відправлення грошей через Wise. Крок 2

Я вибрав відправку та отримання грошей в одній валюті — у Євро. Крім цього, я вибрав переказ коштів з моєї дебетової картки.

Читайте також: Як отримати гроші через Wise

4. Тепер вам треба вибрати кому ви відправляєте кошти. Я вибираю «Інша особа / Someone else».

Відправлення грошей через Wise. Крок 3

5. Вкажіть пошту отримувача коштів (якщо у людини є Wise, система автоматично знайде його дані та ви зможете переказати кошти на акаунт). Якщо даних немає, заповнюйте всі поля форми (IBAN та повне імʼя) та натисніть «Confirm»

Відправлення грошей через Wise. Крок 4

Якщо ви не знаєте повне імʼя та IBAN отримувача, але знаєте пошту — ви можете натиснути «Я не знаю банківські деталі отримувача». В цьому випадку отримувач суми вашого переводу отримає лист на пошту з проханням надати реквізити для здійснення переказу.

6. Далі вам треба перевірити дані (валюту відправки та отримання, реквізити отримувача) і підтвердити операцію.

Ну і звичайно, якщо у вас немає коштів на акаунті Wise, останнім кроком буде оплата з суми з вашої картки.

Після переказу коштів ви отримаєте лист-підтвердження про переказ коштів від Wise, а також лист про те, що людина отримала кошти від вас.

Читайте також: Як вивести гроші Wise на картку українського банку

Відкрийте акаунт Wise

Ніяких щомісячних комісій — ви платите лише за послуги, якими користуєтеся

Висновки: найголовніше для успішного переказу коштів

Щоб швидко перевести кошти через Wise, вам необхідно мати: акаунт Wise та реквізити отримувача. Додатково буде плюсом, якщо ви вже маєте гроші на вашому акаунті Wise, тобі не буде потреби вказувати картку з якої ви хочете переказати кошти.

Сподіваюся стаття буде корисною та ви оминете складнощі під час першого переказу коштів через Wise.

Питання-відповіді про переказ грошей за допомогою Wise

Зазвичай відправляти гроші через Wise вигідніше, ніж через традиційні банки. Wise пропонує реальний середньоринковий курс обміну валют без додаткових націнок та мінімальні комісії.

Більшість переказів через Wise здійснюються за лічені хвилини або години, залежно від країни, суми та обраного способу оплати. Ви завжди бачите оцінку часу переказу перед його ініціацією.

Ви можете оплатити переказ за допомогою банківського переказу, дебетовою або кредитною карткою, а також Apple Pay чи Google Pay.

Wise підтримує перекази у понад 170 країн та територій. Ви завжди можете перевірити доступність країни отримання на сайті Wise.

Так, Wise пропонує функцію автоматичного повторення переказів для зручності регулярних платежів. Ви можете налаштувати частоту, дату та суму переказу.

Зареєструйте акаунт Wise та переказуйте гроші у 80+ країн

Навігація по сторінці:
error: Content is protected !!

Веб-сайт використовує Cookie-файли для покращення взаємодії з користувачем.