Про проєкт

Про що цей блог, про цілі проєкта та користь для читачів

Pro Groshi — блог фрилансера про фінанси, гроші та платіжні системи. 

На сторінках сайту ви знайдете корисну інформацію про Payoneer, PayPal, Wise, Binance та інші сервіси та платіжні системи.

Я часто порівнюю умови та можливості різних платіжних систем, які можуть бути в пригоді користувачам.

Я не навʼязую свою думку, не спонукаю користувачів використовувати ту чи іншу платіжну систему, лише передаю свій досвід у статтях цього блогу.

Мета проєкту

Я створив цей блог, щоб допомогти іншим користувачам швидко розбиратися в загальних питаннях про сервіси повʼязані з фінансами, а також — оминути поширені помилки.

Наприклад, на сторінках сайту ви можете знайти інструкцію як зареєструвати Payoneer або як вивести гроші з конкретної платіжної системи на картку українського банку з мінімальними комісіями, або на рахунок ФОП.

На сторінках цього блогу я передаю досвід іншим користувачам та економлю ваш час. Тобто вам не треба розбиратися як працює та які можливості пропонує Payoneer Україна — про це можна прочитати на сторінках блогу.

Навіщо я ділюся досвідом з іншими

Я — партнер для деяких платіжних систем, про які я розповідаю або планую розповідати у цьому блозі. 

Наприклад, якщо вас цікавить реєстрація Payoneer, ви можете скористуватися моєю інструкцією та порадами, а також перейти до реєстрації за моїм партнерським посиланням.

Як результат, ви отримаєте $25 за успішну реєстрацію (я — також).

Звичайно, вам треба не просто зареєструватися, а й активно використовувати ваш акаунт: заробити від $1000 за рік через Payoneer — такі умови для отримання бонуса.

Отримуючи бонус разом з новими користувачами, я зможу активніше розвивати цей блог та опублікувати більше корисних порад для вас.

Немає акаунта Payoneer?

Реєструйтеся за моїм посиланням та отримуйте $25 на ваш рахунок 👉

* щоб отримати бонус $25, вам необхідно перейти за моїм посиланням, успішно завершити реєстрацію та отримати на ваш рахунок Payoneer $1000 протягом року.

error: Content is protected !!

Веб-сайт використовує Cookie-файли для покращення взаємодії з користувачем.